İstanbul Tesisatçı Tıkanıklık Açma

İstanbul Tesisatçı Tıkanıklık Açma

İstanbul Tesisatçı Tıkanıklık Açma :

İstanbul Tesisatçı Tıkanıklık Açma Firması Olarak , EvlerimizdeTemiz suyu borular aracılığıyla dağıtan temiz su hattı diğeri ise kullanılmış olan atık suyu evden uzaklaştıracak olan pis su gideri hattıdır.

Pis su gideri hattı kullanım sırasında ki dikkatsizlikten dolayı zaman zaman tıkanabilmektedir.

Tesisat sorunlarına yol açabileceği gibi tadilatı da günlerce sürebilmektedir.

Su Tesisatçı Tıkanıklık Açma ve Pimaş Tıkanıklık Açma 7/24 Tesisatçı :

İstanbul Su Tesisatçı Tıkanıklık Açma VE Makto Tesisat Pimaş Gider Açma İşlemi ….

Pimaş Giderlerin tıkanması çok sık karşılaşılan bir sorundur, mutfakta lavabo tıkanması sonucu sık sık gider tıkanıklığı veya gider borusu tıkanıklığı yaşanmaktadır. Gider tıkanıklığının açılması bu noktada çok önemlidir. Ne kadar dikkat edersek edelim giderler tıkanabilir ve istemsiz olarak titiz davransak bile ev, iş yeri ve okullarda gider tıkanıklığı sorunu oluşabilir. Tıkanık giderler açılmaması durumunda ciddi su baskınlarına ve boru patlamalarına yol açabilen olumsuzluklara neden olabilen ciddi tesisat sorunlarının başında gelir. Zaman zaman gider tıkanıklığı açma işlemlerinin profesyonel kişiler tarafından yapılmasında fayda vardır. Gider tıkanıklığı açma uygulamasının uzman tesisatçılar tarafından yapılması gider tıkanması oluşan bölgenin zarar görmemesi açısından kritik bir öneme sahiptir.

Tıkalı Kanalizasyon Açma :

Tıkalı Kanalizasyon Açma işlemleri gelişen teknoloji ile artık daha hızlı daha uygun fiyat ve kırmadan dökmeden robotla kanal açma uygulamaları yapılmaktadır. Alanında uzman ve tecrübeli ekibimiz yardımıyla kanalizasyon hatlarında bulunan borular kameralı sistemler ile kontrol edip kanalizasyon tıkanıklığı yaşanan noktada arıza tespiti yapılarak kanalizasyon temizleme hizmeti uygulanır.

Bahçelievler’de Su Tesisatçısı
Su Kaçağı Tespiti 7/24 Acil

Klozet Tıkanıklık Açma :

Klozet Tıkanıklık Açma hizmetine, tuvaletlerin yıllarca kullanılması ve yoğun dışkıların giderleri kapatması sonucu ihtiyaç duyabilirsiniz. Bazı zamanlarda ise hatalı kullanım sonucu ya da düzensiz yapılan temizlik nedeniyle klozet tıkanıklığı açma ihtiyacı oluşabilir. Klozet tıkanıklığı nasıl açılır? Sorusunun cevabını merak ediyorsanız bulunduğunuz ortama klozet tıkanıklık açma servisini çağırma zamanınız gelmiştir. Klozet tıkanmasında , gereğinden fazla kullanılan tuvalet kağıdı, atılan ped ya da çocuk bezleri, yanlışlıkla düşen cisimler, mendiller, saç topluluğu gibi.

Tıkalı Lavabo Açma :

Tıkalı Lavabo Açma, tıkalı lavaboların açılması için yapılan çoğu kişinin ihtiyaç duyduğu bir işlemdir. Birçok kişinin evde/ofiste başına gelebilen lavabo tıkanıklığı sorunu sizinde başınıza gelebilir. Tıkalı lavabolar canınızı sıkmasın 7/24 destek sunan firmamız İstanbul Avrupa yakasındaki tüm ilçelerde anında Tıkalı Lavabo Açma servisi sunmaktadır. En çok korkulan şeyse Tıkalı Lavabo Açma sırasında şimdi her yer kırılacak mı?

Hiç endişelenmeyin Kırmadan Dökmeden Tıkalı lavabo açma konusunda kullanılan gelişmiş teknoloji sayesinde uygun fiyata hızlı ve profesyonel tıkalı lavabo açma hizmeti vermektedir.

Tıkalı Pimaş Açma

Pimaş Gider Borusu Açma işlemi, kırmadan ve zarar vermeden profesyonel araçlarımız yardımıyla yapılır. Tıkalı pimaşların açılması olumsuz olayların önüne geçer. Pimaş tıkandığında tıkalı pimaş açma işlemi mutlaka yapılmalıdır. Banyo, mutfak lavabosu, küvet ya da duşakabin v.b. pis suların rögarlara iletildiği PVC borulara pimaş denir. Dikkat edilmediği zaman pimaşların tıkanmaları karşılaşılabilecek sorunlardan birisidir. Bazen dikkat edilse bile tesisatın eskimesi sonucu da Pimaş Tıkanıklığı yaşanabilmektedir.

Pimaş Pis Su Gider Açma Su giderlerinde meydana gelen tıkanıklık bu alanları kullanılmaz hale getireceği için tıkanıklık sorunu ortadan kalkana kadar günlük yaşamımız sekteye uğrayacak ve bu sorun birçok işimizi yapmamıza engel olacaktır. Özellikle mutfak giderleri yemek atıklarının boru içine kaçması ya da yağlanmadan dolayı en sık tıkanan yerlerdir. Gider hattı içine kaçan yağlı yemek atıkları bulunduğu yerde zamanla katılaşarak sertleşmekte ve bu atıklara yenisi eklenerek tıkanıklığın boyutu artmaktadır. Mutfak gibi gün içinde en sık kullandığımız bir alanda tıkanıklık meydana gelmesi en can sıkıcı durumlardan biridir. Özellikle bayanlar bu gibi tıkanıklıkları açmak için kendileri basit bir kaç yöntem uygularlar bu yöntemlerden biri de tıkanmış gider içine kaynar su dökmektir. Gider içine dökülen kaynar su yağlanmanın sebep olduğu tıkanmayı geçici olarak çözüme kavuştursa da sert bir cisim sebebiyle meydana gelen tıkanıklıklarda gidere dökülen kaynar su bir çözüm olmayacaktır. Bu gibi durumlarda yapılması gereken tesisat alanında uzman kurumsal bir firmadan destek almak olacaktır. Firmamız pis su gideri açma işlemini eski usul yöntemlerden çok uzak olarak son derece modern cihazlarla yapmaktadır.

Su Tesisatçısı Kimlere Denir ?

 

Su Tesisatçısı Kimlere Denir ? YADA Su Tesisatçısı ustası Kime denir ;

Su, gaz, ısıtma, soğutma, havalandırma ve yangın tesisatı gibi bina sistemlerinin kurulumu, bakımı ve onarımı konusunda uzmanlaşmış kişilerdir. Tesisat ustası kime denir sorusuna yanıt verirken bu mesleğin iş tanımı üzerinde durmak gerekir.

Tesisat ustası; evler, ofisler, fabrikalar, hastaneler ve diğer birçok yapının tesisat sistemlerinin montajını ve onarımını yaparak binaların güvenli ve verimli bir şekilde çalışmasını sağlayan kişilere denir. Tesisat ustası sorumlulukları arasında; yeni tesisat sistemleri tasarlayabilme ve mevcut sistemlerin yükseltmelerini yapma gibi görevler vardır.

Ataşehir Su Kaçağı Bulma
Sultanbeyli Su Tesisatçısı

İstanbul Tesisatçı sadece İstanbul’de profesyonel ve uzman İstanbul tesisatçı hizmetini aldığınızdan emin olmak için mümkün olan her adımı atmaya kendini adamıştır . Bunun nedeni, İstanbul ‘deki diğer sıhhi tesisat şirketlerinden farklı olarak, Nöbetçi Su tesisatçı işimizi yürütmemiz gereken yüksek standartlar belirlememiz ve tesisatçılarımızı her hafta bu standartlara göre eğitmemizdir . Biz inanıyoruz gelecek ilişkileri. Sizi, evinizi ve dolayısıyla yaptığımız işi önemsiyoruz . 24 saat Sıhhi Tesisat acil durum hizmetlerimiz sizin için kolay ve uygun maliyetli hale getirir

ROBOT VE KAMERA SİSTEMLERİNİ KULLANARAK EVİMİZDE İŞ YERİMİZDE OLAN TIKALI OLAN BORULARI PİMAŞ AÇMA İŞLEMLERİNİ KIRMADAN PİMAŞ AÇMA HİZMETİ SUNMAKTAYIZ. PİMAŞ AÇMAYI ROBOT VE KAMERA KULLANMAYAN USTALAR EVİNİZDE ÇÖKME VAR, HATTIN DEĞİŞMESİ GEREKİYOR DİYEREK BÜTÜN TESİSATINIZ DEĞİŞTİRMEK İSTEYECEKTİR. PİMAŞ AÇMA İŞLEMİNDE EN FAKTÖRLÜ İŞLEM KULLANILAN KAMERALI ROBOT PİMAŞ AÇMA CİHAZIDIR BU CİHAZLAR PİMAŞ AÇMA NOKTASAL OLARAK TESPİT EDER. MİKAİL TESİSAT OLARAK PROFESYONEL EKİPLERİMİZ İLE İSTANBUL UN HER İLÇESİNE FİYAT FARKSIZ MOBİL SERVİSİMİZ VARDIR. AVRUPA VE ANADOLU YAKASINDA MİKAİL TESİSAT ŞUBELERİ MEVCUTTUR. KULLANMAKTA OLDUĞUMUZ BANYO, MUTFAK, TUVALET VE LAVABOLARDA ATIK SU BORULARINDA TIKANMA MEYDANA GELDİĞİ ZAMAN KAMERALI ROBOTLA KIRMADAN PİMAŞ AÇMA İŞLEMİ YAPILIR. TIKANAN PİMAŞ AÇMA YAPILDIKTAN SONRA KAMERA İLE GÖRÜNTÜLEME YAPILARAK PİMAŞ AÇMA İŞLEMİ YAPILIR. PİMAŞ AÇMA İŞLEMİ PROFESYONELLİK İSTEYEN BİR HİZMETTİR.

Bu cihazlar sayesinde hiç bir kırma dökme işlemi yapılmadan pis su gideri açılmakta, hem zamandan hem de paranızdan tasarruf etme imkanı sizlere sunulmaktadır. Firmamız usta ekipleri pis su giderinin açmak için ilk olarak tıkanıklığın nerede olduğunun tam tespitini yaparak işe başlarlar. Bunun için kullanılan kameralı görüntüleme robot cihazı tıkalı gider içine gönderilerek sorunlu bölgenin görüntülenmesini sağlar böylece tıkanıklığın tam yerinin tespitini yapan ustalarımız çelik helezonlu tıkanıklık açma robot cihazını kullanarak tıkanıklık sorununu ortadan kaldırırlar. Bu cihaz tıkanıklığa sebep olan atık nesneleri parçalayarak logara gönderirken parçalayamadığı nesneleri ise tutarak dışarı çıkarır.

Tuvalet Tıkanıklığı Açma :
Bir çok evde en büyük problem olarak tuvalet gideri tıkanıklığı görülmektedir. Tuvaletlerde bulunan tıkanıklığa sebep olan bir çok durum vardır. Gider açma tuvalet kağıtlarının veya kadın pedlerinin tuvaletlere atılması tuvalet tıkanıklığına sebep olan durumların en büyüğüdür. Kadın pedi içinde bulunan naylonumsu yapıdan dolayı suda erime gerçekleştirmez bu yüzden en büyük tıkanıklığa da bu sebep olur. Bunların dışında temizlik suları, saç telleri, kireçli sular vs. gibi nedenlerden dolayı da tuvaletlerde tıkanmalar gerçekleşir.

Tuvalet giderlerinde oluşan tıkanmalar sonucunda tuvaletin giderinden geçemeyen atık su veya maddeler tuvalette taşmalara sebep olur.tuvalet giderlerinin tıkanmasından dolayı oluşan bu taşmalar ağır kokuya sebep olur. Bu gibi tıkanmalar sonucunda halk arasında uygulanan bazı klasik yöntemler vardır. En çok kullanılan yöntemler de tuvaletlerde bulunan pompalar veya uzun çubuklardır.kullanılan bu yöntemler tabii ki kesin ve doğru çözümler değildir.

Tuvalet giderlerinde bulunan tıkanıklığı çözmek için artık klasik yöntemler yerine kurumsal firmaların bünyesinde çalışan profesyonel personellerle tuvalet giderlerinin tıkanıklığı daha doğru bir şekilde çözüme ulaştırılabilir. Tuvalet giderlerindeki tıkanıklığı çözmek için tesisatçılar tarafından yapılan çözümlerde sorunun kaynağını görmek için tuvalet fayanslarını kırma işlemini gerçekleştirdiklerini görmekteyiz. Bu durum müşterilerin masraflarının daha fazla olmasına sebep olur. Ayrıca bu kırma dökme işlemi müşterilerimiz tarafından temizlik açısından da zor olduğu için daha az tercih edilmektedir. Oysaki firmamızın bünyesinde bulunan uzman personeller sayesinde her hangi bir kırma dökme işi olmadığından firmamız tarafından kullanılan yöntemler müşterilerimiz için daha iyi olur.ayrıca fiyat olarak daha ucuza mal olduğu için de müşterilerimiz tarafından tercih edilmektedir.

Firmamızın usta personelleri kamera ile görüntü alma tekniğini kullanarak herhangi bir kırma dökme işlemi gerçekleştirmeden sorunun kaynağına inmektedirler. Kamera ile görüntü alma tekniği ile tuvalet giderinde oluşan tabakalaşma tespit edildikten sonra çelik helezonlu robot kullanılarak bu tabakalar parçalara ayrılır. Tuvalet giderinde oluşan tabakaların tamamen parçalanana kadar bu yöntem kullanılır. Tuvalet giderinde bulunan bu parçalar daha sonra lağıma ulaştırılır. Tuvalet giderini açma işlemi bu şekilde firmamızın profesyonel personelleri tarafından gerçekleştirilir. Firmamızın son teknoloji ürünleri ile yapılan tuvalet gideri açma işlemi böylelikle diğer klasik yöntemlere göre daha sağlıklı bir şekilde çözüme ulaştırılabilir.

Robotla Tıkanıklık Açma :
Öncelikle tıkalı olan bölge kamera yardımı ile görüntülenerek tıkanıklığı sebep olan madde tespit edilir. daha sonra bu maddeyi çıkarabilecek en uygun uç robota takılır ve tıkanıklık bölgesindeki madde çekilerek çıkartılır daha sonra tıkanıklık olan bölgenin açılıp temizlendiğini görebilmek için tekrar kamera yardımı ile borunun içerisi tekrar görüntülenir böylelikle tıkanıklığın tam olarak açıldığından emin olunur dilerseniz personeller orada iken 5-10 dakika suyu bol bol akıtın ve suyun düzenli olarak gittiğini geri gelmediğini gözlerinizle görün.

Robotla Tıkanıklık Açma Hangi Sorunlarda Uygulanır?
– Tuvalet, klozet, wc tıkanıklığı sorunlarınızda,
– Lavabo tıkanıklığı sorunlarınızda,
– Mutfak lavabosu tıkanıklığı sorunlarınızda,
– Duş, banyo, duşakabin gideri tıkanıklığı sorunlarınızda,
– Bulaşık makinesi tıkanıklığı sorunlarınızda,
– Rogar tıkanıklığı sorunlarınızda,
– Balkon, teras süzgeç tıkanıklığı sorunlarınızda,
– Yağmur gideri tıkanıklığı sorunlarınızda rahatlıkla uygulanabilmektedir.

İstanbul

Su Kaçağı Bulma ve Tıkanıklık Açma

Size Yardımcı Olabiliriz..
7/24 Su Tesisat Ustası