Sigorta ile anlaşmalı su kaçağı firmaları

Üsküdar Acıbadem Mahallesi Su Tesisatçısı

Sigorta ile Anlaşmalı Su Kaçağı Firmaları :

Sigorta ile anlaşmalı su kaçağı firmaları , Sigorta ile anlaşmalı su kaçağı firmaları su sızıntısı tamir onarım çalışmaları sigorta acentası rapor dahilinde yapılmaktadır. Sunduğumuz rapor doğrultusunda tamir aşamaları için cebinizden ücret çıkmadan işlerinizi halledebilirsiniz. Çözüm Tesisat sigorta şirketleri ile anlaşmaları sayesinde su kaçağı onarımlarını yapmaktadır.

Arıza Tespit Raporu ;

evinize bizi çağırdıktan hemen sonra yapılan su kaçağı tespiti sonrası rapor oluşturlup sigorta şirketine sunulmaktadır. Onay geldikten sonra tamir safasına geçiyoruz.

Sigorta Su Kaçağını Tespit Edebilir Mi ? ;

sigorta size istek doğrultusunda bir exper yollar veya tahribatın durumu hakkında resim isteyebilir. Bunu acentenizi arayıp öğrenebilirsiniz.

Su Kaçağı Onarımı Masrafını Sigorta Karşılar Mı ? ;

Evet yazılan rapor doğrultusunda sigrota onay vermesi halinde tüm masrafları sigorta karşılar ancak firmamıza ödemeyi siz yapacaksınız sigorta o mevlayı sizin hesabına yatıracaktır.

İstanbul’un hangi semtinde olursanız olun Çözüm Tesisat size aynı gün su kaçağı tespit ekibini yönlendirecektir. Uzman ekibimizin yazacağı rapor doğrultusunda onarım safasına geçilecekir.

Sigorta Şirketi İle Çalışan Tesisatçılar :
Yapı içerisinde su kaçağı tespiti, tesisat bakımları, onarımı ve montajı gerçekleştiren firmalardan hizmet alınması durumunda işin ehli ve deneyimli firmaları tercih etmekte yarar bulunmaktadır. Genel olarak piyasada son dönemde birçok kişi ve kurum tesisat işleri gerçekleştirmekte olup yapılacak işlerin kalitesi ve uzun ömürlü olmasının sağlanması için kurumsal firmaları tercih etmek, yapılan işlemleri garanti kapsamına aldırmak ve bu bağlamda sigorta işlemleri yapmak müşteriler için faydalı bir hamle olacaktır. Sigorta ile anlaşmalı su kaçağı onarım firmaları geniş servis ağıyla pek çok bölgeye hizmet verebilmektedir. Bu hizmetler arasında çoğunlukla kırma, işlem uygulamadan su kaçağı arama ve bulma, gider tıkanıklıklarını robotlu sistemle açma, kanal açma işlemleri ve kanal görüntüleme, kombi arızalarını giderme ve kombi kaçaklarını kimyasallar ile giderme yer almaktadır.

Piyasada sigorta şirketi ile anlaşmalı tesisatçılar yaptıkları anlaşmalar doğrultusunda sunmuş oldukları hizmetler ile ilgili prosedürleri garanti altına almakta ve herhangi bir yanlış işlem sonucunda müşterinin mağdur edilmesi önlenmektedir. Bu sigorta şirketleri arasında Ak Sigorta, Anadolu Sigorta, Axa Sigorta, Yapı Kredi Sigorta, Maprfe, Allianz, Ergo, Groupama, Ziraat Sigorta gibi kurumlar bulunmaktadır. Aniden oluşan baskınlarda yapı içerisinde parke şişmeleri ve genleşmeler, alt komşu tavanlarında su izleri oluşması, ev eşyalarında küflenmeler ve ortamda nemlenme gibi oluşumlar ortaya çıkmaktadır. Bu gibi tehlikeli durumlara karşın sigorta hizmeti almak, oluşabilecek maliyetleri azaltmak mümkündür.

Su kaçaklarını önleyebilmek adına sigorta ile anlaşmalı su kaçağı firmaları tarafından önerilen birkaç basit uygulama bulunmaktadır. Ev ya da işyerinden uzun süreli ayrı kalınması durumunda tesisat vanalarını kapatmakta fayda vardır. Çünkü geceleri su basınçlarında çoğalma meydana gelebilir ve su kullanımlarında azalma yaşandığından tesisat borularının patlama yapma ihtimali artmaktadır. Tesisat giriş vanasına filtre koymak armatür, çamaşır makinesi, şofben gibi su ile çalışan cihazların tıkanmasına ve bozulmasına karşı koruyucu önlem sağlar. Yapıların çatı ve teras kısımlarında inşaat artığı ve sıva döküntüsü gibi katı atıkların bulunmaması için önlem alınmalı ve düzenli olarak temizlik yapılmalıdır. Eğer bu temizlik yapılmaz ise yağmur sularının etkisiyle kanalizasyon borularında tıkanmalar ve deformasyonlar meydana gelebilmektedir.

İstanbul

Su Kaçağı Bulma ve Tıkanıklık Açma

Size Yardımcı Olabiliriz..
7/24 Su Tesisat Ustası